Öndem Gıda Dış Ticaret Ltd. Şti. - Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Öndem Dış Ticaret Ltd. Şti. Tekstil ve gida alanlarinda faaliyet gösteren diş ülkelerde ki üreticilerin türkiye temsilciliğini yapmakta ve ürünlerini çeşitli firmalara pazarlamaktadir. Tüm dünya pazarlarına açılmak ıçın de araştırma faalıyetlerını sürdürürken bölgede daha genış bır müşterıne portföyüne sahıp olmayı da amaçlamaktadir.

ÖNCELİĞİMİZ; MÜŞTERİLERİMİZ

ÖNCELİĞİMİZ; MÜŞTERİLERİMİZ

İç ve Dış müşterilerimizin ihtiyaçlarını hızlı ve doğru algılıyarak, daha iyi hizmeti nasıl verebiliriz sorusuyla işlemlerimize başlıyoruz. Çünkü biliyoruz ki; hizmet sonrası memnuniyette çok önemli.

MÜKEMMELLİYETÇİLİĞİMİZ

Hizmette mükemmellik anlayışımızın temelini sektörün tüm alanlarını etkin kullanımımız, iş yapma etiğimiz ve hızlı işleyen süreçlerimiz oluşturur.

ETİK DURUŞUMUZ

Faaliyet gösterdiğimiz her ülkede, her türlü değerimize saygı göstererek yasalara, iş etiğine uygun ve politik davranırız. Dürüstlüğe, iletişime ve güvene önem veririz.

SORUMLULUK BİLİNCİMİZ

Her zaman görev ve topluma karşı sorumluluk bilinci içerisinde hareket ederek, gerekli kararların tutarlılık içerisinde doğru, zamanında alınması ve uygulanması sağlarız.

MARKALAR

Herhangi Bir Çözüme veya Yardıma İhtiyacınız Mı Var ?

BİZE ULAŞIN